Chrissy Teigen zbulon tatuazhin e ri në kyçin e dorës

0
289

Autorja e librit të gatimit “Cravings: All Together” ndau një foto dhe video në Instagram Story të premten me artistin e famshëm të tatuazheve Winterstone duke e pikturuar atë me një elefant të kaltër në kyçin e dorës.

Në video, Teigen mund të dëgjohet duke pyetur nëse ai mund të vendoste “taka të larta” në dy këmbët e pasme, por është e paqartë nëse ai u angazhua me kërkesën e saj.

Teigen, 36, bëri tatuazhin e saj të parë në vitin 2019 kur ajo, së bashku me John Legend, bën emrat e njëri-tjetrit, si dhe emrat e dy fëmijëve të tyre, Luna dhe Miles.

Ajo gjithashtu mori një zemër të vogël në gishtin e saj tregues në të njëjtën kohë, dhe më vonë shtoi datëlindjet e John, Luna dhe Miles, së bashku me ato të prindërve të saj, në krahun tjetër.

Në nëntor 2020, Teigen bëri një tatuazh të ëmbël për nder të foshnjës së ndjerë Jack, pasi ajo pësoi një humbje të rëndë të shtatzënisë. Disa muaj më vonë, ajo shtoi një për Legend, duke shkruar tekstet e këngës së tij seksi “Ooh Laa” në shpinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here