Air Albania fillon fluturimet në Athinë, Londër dhe Duseldorf!

0
294

Flamurmbajtësja shqiptare duket se ka nisur vitin e ri duke hapur flatrat drejt destinacioneve të reja në 3 qytete kryesore evropiane.

Tashmë Lasgushi, Migjeni dhe Naimi, duke filluar nga 27 mars, do të fluturojnë drejt Athinës, Duseldorfit dhe kryeqytetit britanik, Londrës.

Në bisedën që patëm me Drejtoreshën e Marketingut dhe Shitjevetë Air Albania, Znj. Manjola Shehu rreth pritshmërive që kompania ka për 2022, ajo na komunikoi edhe ofertën e dedikuar për këto destinacione: Të gjitha blerjet e biletave nga data 31 janar – 6 shkurt përfitojnë 20% ulje, duke përdorur promokodin QIEJTERINJ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here