RIKTHEHET A1? TELEVIZIONI RIHAP LLOGARITË NË FACEBOOK DHE INSTAGRAM

0
107

A po rikthehet televizioni i njohur A1?

Në  Facebook  dhe  Instagram  janë vënë re profile që mbajnë emrin dhe logon e televizionit dikur shumë të njohur A1 .

Sipas njoftimeve, për momentin televizioni do të jetë i disponueshëm vetëm përmes platformave të rrjeteve sociale, por gjithmonë ekziston opsioni dhe shpresa që të rikthehet në transmetim televiziv.

Sipas përmbajtjes që pamë në këto dy profile, për fillim do të përsëriten serialet “1001 netë” dhe “Ezel”, por edhe “Jep Muzik” si dhe “Yjet e Grandit”.news.33

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here