Iliri dhe Arjola u puthën në buzë, reagon Sabiani

0
255

Puthja në buzë mes aktores Tropojane Arjolës dhe balerinit Ilirit, ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë.

Dyshja kishin vendosur bashkë për të riaktruar një pjesë nga filmi i vjetër “Edhe kështu, edhe ashtu” pasi që ishte sfida e radhës nga ‘Vëllau i Madh’, shkruan GazetaBlic.

Për këtë situatë ka reaguar gjithashtu edhe miku i ngushtë i Ilirit, por njëkohësisht edhe ish-banori i “BBV, Sabiani.

Shiko unë s’reagoj se besoj se ata po bëjnë një lojë nga vëllai i madh, s’është spontane. Janë dy artistë që aktrojnë, s’ ka asgjë të keqe. Edhe unë do puthesha në një situatë të tillë”, tha ai./GazetaBlic/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here