Policia zvicerane ndërpret xhirimet e videoklipit të Mozzikut dhe Getinjos në Cyrih

0
120

 

Reperi i njohur, Mozzik ka paralajmëruar publikimin e albumit të ri “Lamboziki”, ndërsa bashkë me të do të sjell edhe një bashkëpunim me Getinjon që do të jetë i realizuar edhe me klip.

Xhirimet e videoklipit po bëhen në Zvicrën, saktësisht në Cyrih, kështu kanë bërë të ditur dy vëllezërit përmes postimeve në Instagram.

Por, jo çdo gjë ka shkuar sipas planit, kjo sepse gjatë xhirimeve policia zvicerane ka ndërhyrë duke ua ndërprerë ato për një kontroll të makinave të tyre luksoze, madje për rastin u fol edhe në edicionin e lajmeve në televizionin zviceran.

 

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here