Grubi mirëpriti ikonën e muzikës shqipe, Ilir Shaqirin

0
81

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashëksive, Artan Grubi sot ka mirëpritur artistin e madh të muzikës shqipe, Ilir Shaqirin.

“Sot prita Ilir Shaqirin për të diskutuar vendosjen e bashkëpunimit konkret në muajt në vijim dhe ndjehem i nderuar për gatishmërinë e artistit të madh shqiptar për të realizuar një proekt të realizuar nga z. Shaqiri dhe të mbështetur nga ne”, ka shkruar Grubi në proflin e tij në Facebook.

Iliri Shaqiri është takuar edhe me liderin e BDI-së Ali Ahmetin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here