Ahmeti, përkujtoi bashkëpartiakun e tij Abdilaqim Ademi

0
89

Sot kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti vendosi lule në shenjë përkujtimi për ndarjen e katër vjetorit nga jeta e bashkëveprimtarit të tij Abdilaqim Ademi, ja dhe postimi i plotë i kreut të BDI-së.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here