“Ka ikur ne Dubai me te dashurin”, Beatrix sulmon Balina Bodinakun, i nxjerr bisedat!

0
83

Trixa ka publikuar biseden dhe i ka bere thirrje publike Balines qe te mos merret me jeten e saj!!!!

Se fundmi eshte perfolur se Beatrix eshte ne Dubai me pushime. Nisur nga kjo jane bere shume biseda dhe jo vetem.

Nepermjet disa postimeve, Trixa i eshte sulur Balines per arsyen se ajo ka folur kunder saj.

Se fundmi Trixa ka publikuar nje bisede ku Balina flet me ndjekesit e kengetares dhe u thote se ajo ka ikur ne Dubai me te dashurin sepse ja ka thene dikush qe punon ne agjensi turistike. Trixa ka publikuar biseden dhe i ka bere thirrje publike Balines qe te mos merret me jeten e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here