Kosovarët zhvaten në Tetovë nga parkingjet, kryetari Kasami e miraton këtë vendim (Video)

0
84

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami në ClickPlus në TV21 tha se kushëriri i tij i është hidhëruar pasi nuk intervenoi që t’i hiqet gjoba për parkim të parregullt.

“Është hidhëruar edhe kushëriri im më i afërt, sepse ia kanë marrë veturën merimanga. Më ka thirr në telefon, dhe unë i kam thënë se nuk intervenoj aty, e ka paguar si djalë i mirë pagesën, e ka marrë veturën dhe më nuk e bën të njëjtin gabim”, tha mes tjerash Kasami.

Parkingu në Tetovë nuk është falas siç u premtua, Kasami sqaron në Click plus:

https://fb.watch/bbgg07dQEM/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here