Foto/ Arrestohet në Greqi këngëtari shqiptar i muzikës popullore

0
95

Këngëtari shqiptar, Arjan Begaj është arrestuar në Greqi, pasi jatë kontrolleve i janë gjetur 1 kg marijuanë, 50 gramë kokainë, 9.230 euro, 1 pistoletë, 4 fishekë 6.35 mm, 2 automjete, 2 peshore elektronike dhe 4 celularë.

Këngëtari 41-vjeçar i muzikës popullore është arrestuar në Artemida të Athinës.

Bashkë me Begajn është vendosur në pranga edhe një shtetas grek.

Policia njofton se hetimet janë duke vijuar dhe mund të ketë persona të tjerë të përfshirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here