Samanta Karavella lanson super hitin “VAJ”

0
132

Këngëtarja e mirënjohur nga shqipëria Samanta sapo ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “VAJ”.

Kënga është punuar nga producenti Boban Apostolov, teksti i shkruar nga Lindon Berisha dhe videoklipi i realizuar nga Gezim Mavric.

Në videoklipin e ri këngëtarja, shfaqet mjaft e veçantë me stil unik siç jemi mësuar ta shohim Samantën.

Për më shumë shikoni videoklipin e këngës:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here