Bexheti pret në takim përfaqësuesit e SHKA SHQIPONJAT

0
216

Sot kryetari z. Blerim Bexheti priti në takim përfaqësuesit e SHKA SHQIPONJAT në krye me z. Fevzi Ebipi të cilët i uroi dhe ju shprehi mirnjohje për çmimin e fituar GRAN PRI në festivalin TODORICA të mbajtur në Shën Nikollë.

Në këtë festival ku kishte konkurencë me pjesëmarës nga më shumë vende ballkanike, SHQIPONJAT si grupi i vetëm shqiptar shkëlqyen dhe ishin fitues absolut të çmimit të parë.

Komuna e Sarajit është krenar me këto arritje dhe padyshim që do të vazhdon përkrahjen e parezervë edhe në të ardhmen.
https://www.facebook.com/822691744495521/posts/4817704331660889/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here