Vazhdon edhe sot raundi i katërt i bisedimeve Ukrainë – Rusi

0
90

Kryenegociatori i Ukrainës, Mykhailo Podoliak, ka bërë të ditur se bisedimet do të vazhdojnë të martën.

“Deri nesër është bërë pauzë teknike në negociata. Për punën shtesë në nëngrupet e punës dhe sqarimin e përkufizimeve individuale. Negociatat vazhdojnë…”, ka shkruar Podoliak në Twitter./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here