Lajmi i fundit: Arrestohet Vali Corleone

0
272

‘Princ Valentino Corleone’, është arrestuar dje pas mesnate, në Gjilan, bëjnë me dije burimet  brenda Prokurorisë.Vali Corleone dyshohet se u arrestua për dhunë në familje.

I njëjti dyshohet se ka kërcënuar babain e tij dhe u ka shkaktuar dhunë në familje prindërve të tij, të cilët kanë deklaruar se po ndihen të rrezikuar nga ai.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here