Kurti thërret konferencë për medie

0
97

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti do të mbajë një konferencë për media pas mbledhjes së Qeverisë.

Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për medie.

LEXO EDHE:

Donika Gërvalla, ministrja e ëndrrave për Kurtin

Vërejtje• Ngjarja që zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë, mund të përcillet vetëm nga gazetarët, kameramanët dhe fotografët që janë të akredituar dhe kanë me vete kartelat e akreditimit.

Për ngjarjet që zhvillohen në ndërtesë të Qeverisë, gazetarët, kameramanët dhe fotografët duhet të jenë të pajisur me maska mbrojtëse dhe t’i vendosin ato.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here