Mbledhje e jashtëzakonshme e NATO-s për situatën në Ukrainë

0
89

Shefat e shteteve dhe qeverive të vendeve anëtare të NATO-s do të takohen sot në Bruksel që t’i koordinojnë përgjigjet e ardhshme për luftën në Ukrainë dhe agresionit rus, informon korrespondentja e MIA-s nga Brukseli. Nw Bruksel ka udhëtuar edhe kryeministri i vendit, Dimitar Kovaçevski.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here