I la jashtë bashkëthemeluesit e partisë, Sela thotë nuk ka përçarje në ASH!

0
88

Ziadin Sela në Klan Debat në pyetjen e gazetares se a do të jepte dorëheqje nëse do humbte zgjedhjet dhe se a ka përçarje brenda ASH për shkak se një grup i cili ishte themelues i partisë doli kundër, u përgjigj kështu:

”Ne i kemi paraparë gjitha gjërat që zgjidhja ime për kryetar të ishte fer dhe legjitime, nuk ka pasur asgjë më tepër por vetëm ”zhurmë”. Un nuk do të lejoj kurrë vetës një përçarje brenda ASH-së, dhe nuk eshte e vërtetë se un kam mbledhur nënshkrime për kandidimin tim”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here