Kodak Black deklaron se Jada Pinkett Smith do të ishte më e lumtur me të sesa me Will Smith: Ti më meriton mua

0
148

Kodak Black nuk hezitoi të ishte romantik teksa u përpoq të joshë Jada Pinkett Smith në një video të çuditshme ‘live’ në Instagram nga fillimi i kësaj fundjave.

Reperi 24-vjeçar – i cili mezi shihej në klipin e errët – i kërkoi që të shkonte me të në fillim të videos së tij.

Ai gjithashtu dukej se e kritikoi atë për martesën me Will Smith , 53 vjeç, ndërsa aludoi për pranimin e saj për vazhdimin e një lidhjeje me një burrë tjetër, ndërsa ajo ishte e martuar me fituesin e “Oskars”.

Ai shtoi se Will kishte qenë me ty gjatë gjithë viteve, përpara se t’i kërkonte asaj të “Eja me Kodak”, duke shtuar se ajo nuk “e meritonte Will Smith”.

“Ti me meriton mua!”, dëgjohet të thotë reperi, shkruan DailyMail.

Dieuson Octave (emri i plotë) i cili më vonë ndryshoi emrin e tij ligjor në Bill Kahan Kapri, u shfaq gjithashtu duke kritikuar mikun e ndjerë të Jada, reperin Tupac Shakur.

Ai tha se Tupac ishte mjaft ‘gangster’ në krahasim me të.

“Rroftë ai djali Tupac, Zoti e bekoftë shpirtin e tij. “Tupac nuk ishte i prerë deri në fund, nuk ishte gangster gjithë jetën e tij”, tha tutje ai.

Në mesazhin e tij të ngatërruar, ai përmendi se reperi legjendar shkoi në ‘shkollë’ dhe Kodak e kritikoi atë për ‘vallëzimin’.

Reperi sugjeroi se kujtimet e Jadës për mikun e saj të ndjerë ishin një tradhti ndaj bashkëshortit të saj, të cilin ai e komplimentoi.

Edhe pse nuk është e qartë pse Kodak u fiksua me Jadën, ajo dhe bashkëshorti i saj kanë qenë në lajme që nga fundi i muajit të kaluar, kur Will goditi Chris Rock në “Oscars”, pasi ai bëri një shaka duke iu referuar kokës së rruar të Jada, e cila vuan nga alopecia.

Akti tronditës i dhunës u dënua gjerësisht dhe Akademia më vonë e ndaloi Willin të merrte pjesë në ceremoninë e “Oscars” për 10 vjet, pasi ai kishte dhënë tashmë dorëheqjen nga organizata.

Martesa e tij u kthye gjithashtu në qendër të vëmendjes për shkak të një klipi të rishfaqur së fundmi në 2018 nga emisioni “Red Table Talk” i Jada, në të cilin ajo i rrëfeu burrit të saj se “nuk donte kurrë të martohej”.

Çifti vendosi të lidhë kurorë për të qetësuar nënën e saj pasi ajo mbeti shtatzënë me fëmijën e parë Jaden, por Jada dhe Will ranë dakord të dy që martesa ishte ‘thirrja e duhur’ për ta.

Megjithatë, Will nuk e kishte problem, pasi kishte ëndërruar gjithmonë për një jetë komode shtëpiake.

“Nuk ka pasur asnjë ditë në jetën time që të dëshiroja diçka tjetër përveçse të martohesha dhe të kisha një familje. Që nga mosha pesëvjeçare, unë po imagjinoja se si do të ishte familja ime”, pranoi aktori. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here