DJ Geek dhe Beatrix Ramosaj publikojnë këngën e re “Ma shumë se ti”

0
103

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Beatrix Ramosaj ka prezantuar sot (e martë) projektin e ri muzikor.

“Ma shumë se ti” mban titullin kënga, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me DJ Geek.

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale, me paraqitje të mahnitshme me kostum të zi si ‘Catwoman’.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga Vig Poppa, gjersa ky i fundit është përkujdesur edhe për muzikën dhe vijën melodike.

Producimi, miksimi dhe masterizimi ndërkaq u realizua nga Deard Sylejmani.

Në bazë të tekstit, besohet se është një ‘diss’ kundrejt ish-të dashurit të saj, aktorit Donald Veshaj, me të cilin u njoh në Big Brother VIP e u ndanë menjëherë pas spektaklit.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja i është besuar produksionit të njohur, Kotorri.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të artistes Dafina Zeqiri. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here