Jessica Simpson bën ndryshim drastik në pamje – zbulon se ka humbur 45 kilogramë për herë të tretë

0
101

Jessica Simpson është duke e pëlqyer pamjen e saj të re pasi postoi një tjetër foto me bikini nga pushimet e saj në Cabo pasi humbi 45 kilogramë (100 pounds) për herë të tretë!

Autorja e “Open Book” postoi një foto para pasqyrës nga dhoma e saj e hotelit në Cabo të San Lucas e veshur vetëm në bikini.

Ajo ka qëndruar me familjen e saj në Meksikë për pushimet e pranverës, duke postuar foto me bashkëshortin e saj Eric Johnson dhe fëmijët e tyre – Maxwell 9-vjeçar, Ace 8-vjeçar dhe Birdie Mae 3-vjeçare.

Xhesika zbuloi humbjen e saj drastike në peshë për fansat e saj të premten ( 8 prill) teksa postoi një tjetër foto në bikini dhe duke thënë se ka shtuar dhe humbur 45 (100 pounds) kilogramë për të tretën herë, shkruan TMZ.

“Kurrë nuk e kisha menduar se mund të ndodhte ose do të ndodhte ky moment”, tha Jessica e cila e tha se e arriti këtë me punë të palodhur, vendosmëri dhe dashuri për veten.

Foto: TMZ

Kujtojmë që Jessica është 41 vjeç dhe nënë e tre fëmijëve, kështu që duhet të jetë shumë më e vështirë të humbasësh 45 kilogramë (100 pounds) tani sesa kur ishte më e re dhe para shtatzënisë. /Telegrafi/

Foto: TMZ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here