Kaçaniku bëhet me palestër – Indeksonline.net

0
90

15:04 / E Enjte, 14 Prill 2022 / A. M.

Është bërë përurimi i Palestrës Sportive në Kaçanik.

Pas prerjes së shiritit dhe pjesës zyrtare, është realizuar një program i shkurtër artistik nga Qendra Kulturore “Kaçaniku” dhe aktivitete sportive nga klubet tona.

May be an image of 1 person and standing
May be an image of 4 people, people standing and road

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here