Ky është parashikimi i motit për sot

0
64

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Do të fryjë erë e dobët nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimalë do të jetë në interval prej -2 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 17 deri në 23 gradë, shkruan Alsat.

– Advertisements –

Në Shkup dhe rrethinë, moti do të jetë i ngjashëm me diell dhe me erët ëdobët nga drejtimi jug-perëndimorë. Temperatura minimale do të ulet në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 22 gradë Celsiusë. /Alsat.mk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here