Moti sot me diell dhe i ngrohtë

0
59

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryj dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 20 deri në 25 gradë.

– Advertisements –

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe erë të dobët nga drejtimi jug-lindor. Temperatura minimale do të ulet në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 24 gradë Celsiusë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here