Ballkani-Prishtina, formacionet zyrtare – Indeksonline.net

0
85

Ballkani do të luajë me Prishtinën, në kuadër të javës së 29-të në Superligën e Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Suharekës, me fillim nga ora 13:30.

“Plisat” pas eliminimit në Kupën e Kupës, do të kërkojnë garat evropiane përmes vendit të tretë, teksa janë në formë në mirë në dy ndeshjet e fundit me aq fitore.

Në anën tjetër, Ballkani është në formë jetësore dhe do të synojë që këtë ecuri fantastike ta vazhdojë edhe ndaj Prishtinës.

Dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here