Rita Ora flirton me dy konkurrentët e “The Voice Australia”, por s’arrin të ketë asnjërin prej tyre në skuadër

0
85

Rita Ora flirtoi me disa konkurrentë gjatë episodit të së mërkurës në “The Voice Australia”.

Këngëtarja 31-vjeçare nuk i rezistoi dot tundimit teksa bisedonte me dy meshkuj të pashëm, shkruan DailyMail.

Konkurrenti Jerrod Smith solli gjarpërin e tij të përkëdhelur në audicionin e tij të fshehur, duke e shtyrë Ritën të pyeste nëse mund ta shikonte më nga afër.

“I dua gjarpërinjtë! Ju lutem, a mund të vij dhe të shoh?”, pyeti Rita e emocionuar konkurrentin Jerrod, 24 vjeç.

Ndërsa e hodhi gjarprin mbi shpatulla, Rita u kthye nga Jerrod dhe tha: “Ajo është kaq e bukur! Shikojeni, ajo është po aq e bukur sa ju. Edhe ti je i bukur”.

Por pasi nuk arriti të kthente karrigen e Ritës, një Jerrod i pacipë u përgjigj: “Oh, faleminderit. Je i sigurt që nuk dëshiron të kthesh karrigen?”.

Më vonë gjatë episodit, Ritës i pëlqeu konkurrenti tjetër Sam McGovern, të cilin e komplimentoi për sytë e tij të kaltër të mprehtë.

“Ti je kaq i pashëm! Shikoni sytë tuaj blu, ata janë kaq të ndritshëm! Çfarë njeriu i madh, i madh. Je shumë i lezetshëm”, tha ajo ndërsa për 22-vjeçarin, të cili i dha më vonë një përqafim.

Ndërkohë pavarësisht flirtit, Sam zgjodhi që të vazhdojë rrugën e tij në “The Voice Australia”, duke iu bashkuar skuadrës së trajnerit Keith Urban.

Rita përndryshe është në një lidhje me regjisorin Taika Waititi, të cilin e takoi në Sydney në shkurt të vitit të kaluar.

“Nuk prisja të gjeja dashurinë në Australi, as nuk po e kërkoja atë”, tha ajo për The Independent kur u pyet në lidhje me romancën e saj me 46-vjeçarin. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here