Arjola Demiri shfaqet elegante dhe tërë shkëlqim në fotosesioni e ri

0
70

Arjola Demiri ka qenë ndër emrat më të komentuar kohëve të fundit në mediat rozë.

Krahas karrierës së suksesshme si aktore, Arjola në fund të vitit të kaluar u bë pjesë e Big Brother VIP, ku edhe qëndroi për disa muajsh.

Ndërsa pas daljes nga BB VIP, aktorja nga Tropoja ka vazhduar aktivitet e saj dhe po u qëndron fansave afër edhe me postimet në rrjetet sociale.

Foto: Arjola Demiri/Instagram

Edhe së fundmi, Arjola solli disa imazhe të reja përmes llogarisë së saj zyrtare në Instagram ku numëron mbi 316 mijë ndjekës.

Foto: Arjola Demiri/Instagram

Aktorja shihet e veshur me një fustan të bardhë, ndërsa u shfaq edhe me makijazh më të theksuar dhe flokët bionde i la të valëzuara.

Foto: Arjola Demiri/Instagram

Nëna e tre fëmijëve dukej elegante dhe tërë shkëlqim, teksa mori komplimente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndryshe, vlen të theksohet se në shtëpinë e Big Brother VIP, Arjola u shpërblye nga produksioni me një banesë në Tiranë. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here