Trajneri i njohur shqiptar pritet ta zë vendin e Munishit te Gjilani – Indeksonline.net

0
69

Ismet Munishi i ka ndarë rrugët me Gjilanin.

Një ditë pas humbjes nga Dukagjini, Munishi dhe Gjilani janë ndarë.

Munishi e Gjilani janë ndarë me marrëveshje të dyanshme.

Ky vendim vije pasi që Gjilani pothuajse ka humbur gjasat për titull në Superligë.

Zekirja Ramadani pritet të jetë pasues i Munishit të Gjilanit.

Raportohet se ish-kampioni i Kosovës me Ferronikelin ka një marrëveshje me Gjilanin e cila pritet të zyrtarizohet në ditët e ardhshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here