“Paranoja”, kënga më e re nga Stresi

0
60

Reperi i njohur nga Shqipëria, Arkimed Lushaj-Stresi, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Paranoia” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip në bashkëpunim me Niku Bossin.

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Paris Kalpos kurse për producimin është përkujdesur Teo Tzimas.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja është drejtuar nga Jim Georgantis dhe siç ka bërë të ditur u realizua në Greqi.

Përveç platformës YouTube, kënga gjendet edhe në iTunes dhe Spotify.

Besohet që projekti do të pëlqehet nga publiku dhe reagimet e para kanë qenë mjaft pozitive. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here