Qeveria për 100 ditëshin e mandatit të ri organizon seancë tematike

0
70

Në prag të shënimit të 100 ditëve të mandatit të saj, Qeveria sot do të mbajë seancë tematike.

Siç informojnë nga pres shërbimi qeveritar, me të njëjtin rast të premten në Operën dhe Baletin Kombëtar, do të mbahet Forum ku janë të ftuar përfaqësues të mediave, kori diplomatik, odat ekonomike dhe organizatat dhe shoqatat civile të vendit.

Në Forum do të diskutohet për arritjet e Qeverisë dhe ministrive në 100 ditët e kaluara sipas parimit të pyetjeve dhe përgjigjeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here