Thaçi: Subjektet e vogla politike shqiptare të largohen nga skena politike

0
72

Kreu i PDSH Menduh Thaçi në një iftar me sipatizantët e kësaj partie theksoi se kjo parti qëndronë përkrah aleatëve të saj BE dhe Natos, sipas tij pengesat e vogla që ekzistojnë për momentin do të zgjidhen.

Thaçi kërkoi nga subjektet e vogla politike shqiptare që të largohen nga skena politike njëkohësisht u shpreh i bindur se edhe BFI të largohet nga shteti dhe pushteti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here