Formacionet zyrtare të gjysmëfinales së radhës, Liverpool-Villarreal për të prekur finalen – Indeksonline.net

0
224

Në orën 21:00 do të luhet në Anfield ndeshja e parë e gjysmëfinales së Champions League midis Liverpoolit dhe Villarrealit.

Klopp nuk bën eksperimente dhe do të nxjerrë në fushë 11 lojtarët e tij më të mirë.

Nga ana tjetër, tekniku i ekipit spanjoll Emery, do të tentojë për herën e tretë të bëjë mrekullinë, këtë herë ndaj Liverpoolit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here