Barcelona nuk do të luaj në “Camp Nou” sezonin e ardhshëm! – Indeksonline.net

0
81

Këshilli i Qytetit të Barcelonës i ka dhënë licensën skuadrës për të filluar punimet në “Camp Nou”.

Stadiumi legjendar i Barcelonës do të rinovohet ndërsa punimet do të fillojnë nga muaji qershor.

Barcelona në edicionin e ardhshëm do të luaj ndeshjet vendas në stadiumin olimpik të qytetit “Estadi Lluís Companys”.

Punime do të ketë edhe në fushën teknologjike. në rrethinat e Camp Nou dhe në urbanizimin e jashtëm./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here