Italianët e bënë të vdekur, reagon Mino Raiola – Indeksonline.net

0
67

Super-agjenti i futbollit Mino Raiola është detyruar të mohojë pretendimet se ka vdekur me një postim të zemëruar në Twitter.

Raiola shkroi në Twitter: “Gjendja aktuale shëndetësore për ata që pyesin: më vrasin për herë të dytë në 4 muaj. “Duket gjithashtu në gjendje për të ringjallur.”

Disa raporte në Itali pretenduan se Raiola kishte ndërruar jetë – por vetë agjenti e ka mohuar këtë nga shtrati i tij në spital.

Italiani kujdeset për lojtarë si Paul Pogba i Manchester United , ylli i Borussia Dortmund, Erling Haaland dhe legjendar Zlatan Ibrahimovic .

Mino Raiola ka vuajtur nga një sëmundje e mushkërive, sipas raportimeve në Gjermani.

Edhe Real Madrid duket se postoi një homazh për Raiolën – por vetë agjenti ka postuar në Twitter duke thënë se është shumë i gjallë madje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here