Vdes agjenti Mino Raiola, e konfirmon edhe familja – Indeksonline.net

0
215

Agjenti i futbollistëve, Mino Raiola ka vdekur në moshën 54 vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar edhe familja e tij përmes një njoftimi për media, shkruan Indeksonline.

Italiani prej një muajsh ishte i shtrirë në spital dhe po vuante nga një sëmundje e rëndë.

Raiola ishte agjent i shumë yjeve të futbollit si Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba, Erling Haaland, Pavel Nedved dhe shumë të tjerë. /IndeksOnline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here