Kourtney Kardashian bën debutimin në “Met Gala”, shkëmben puthje pasionante me partnerin Travis Barker gjatë parakalimit në tapetin e kuq

0
79

Dashuria e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker më në fund u shfaq edhe në “Met Gala 2022”.

Çifti nuk ngopeshin me njëri-tjetrin teksa pozuan për foto në tapetin e kuq të veshur me dukje të ngjashme të “Thom Browne”.

Në modën tipike, dyshja ndaluan në ecjen e tyre përgjatë tapetit për të shkëmbyer puthje pasionante me njëri-tjetrin.

Dalja shënoi paraqitjen e parë të Kourtney në “Nata më e madhe e modës”, pavarësisht se anëtarët e familjes Kim, Kendall, Kylie dhe Kris ishin të gjithë të pranishëm në mbrëmje në vitet e kaluara, ky ishte gjithashtu viti i parë i Khloe që merrte pjesë në event.

Kim veshi një fustan “Jean Louis” të veshur fillimisht nga Marilyn Monroe , ndërsa Kylie u rikthye në event me një fustan nusërie pasi mirëpriti fëmijën e saj të dytë në shkurt.

Ngjarja ishte një lehtësim i mirëpritur për Kardashian-Jenners – të cilët kaluan dy javët e fundit në gjykatë duke luftuar padinë e Blac Chyna për shpifje, shkruan PageSix.

Ndërsa Kim, Kris, Kylie dhe Khloe Kardashian ishin duke pritur për një vendim të premten, Kourtney dhe Barker shijuan disa ditë pushimesh në liqenin e Komo në Itali.

Nata e familjes në “Met Gala” vjen disa javë pasi shfaqja e tyre e re, “The Kardashians”, u shfaq premierë në Hulu.

Në episodin e tretë, Kris zbuloi se Barker nuk harroi asnjë detaj përpara se t’i propozonte Kourtney-t në tetor 2021 – madje edhe duke vizituar varrin e babait të saj të ndjerë.

Kris tha se rokeri i “Blink-182” jo vetëm që kërkoi lejen e saj për t’i propozuar martesë, por edhe Robert Kardashian.

Robert, i cili ishte pjesë e famshme e ekipit ligjor të OJ Simpson, vdiq më 30 shtator 2003, pas një beteje me kancerin e ezofagut.

Ndërkohë, çifti gjithashtu shkëmbyen betimet në një ceremoni martesore jo të ligjshme në Las Vegas. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here