Home Maqedoni SPGPM: Të drejtat nuk janë përkujtim festiv, por betejë që vazhdon

SPGPM: Të drejtat nuk janë përkujtim festiv, por betejë që vazhdon

0
58

Vetëm të bashkuar dhe solidarë në luftë, ne gazetarët dhe punonjësit mediatikë mund të luftojmë për të drejtat tona të punëtorëve dhe kthimin e dinjitetit të penës gazetareske, porosit Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe punonjësve mediatikë, njofton Portalb.

Siç theksoi kryetari i SPGPM-së, Pavle Bellovski në video urim, nëse në vend do të kishte vetëm dhjetë gazetarë, shtatë do të merrnin pagë nën mesataren, ndërsa katër nuk do të kishin as punësim të përhershëm.

“Qëndroni zgjuar, me zë të lartë dhe të palëkundur. Kolegë, të drejtat nuk janë përkujtim feste, por një betejë që filloi në vitin 1886 dhe vazhdon”, thotë Bellovski.

MgidMgid
Вашата последна шанса да победите во борбата против псоријазата
Експертите истакнуваат: Нанесете го овој гел и болката ќе исчезне веднаш. Тајната е во…
Со скриени рецепти за здравјето на вашата простата, бидете повторно активни….

Запрете го растот на габични инфекции и ослободете се од чешањето на едноставен начин.
Експерти за новиот органски производ: „Произведен е во САД, а САД потрошија 1,3 милиони за да го развијат затоа што …“
Ослободете се од простатитисот и срамот во кревет, за 7 дена животот ќе ви се промени!
Псоријазата ќе исчезне за 7 дена! Едноставен рецепт.
Погледнете како славните слабеат 20 килограми за еден месец. Тајната е во..
Трајно го нормализира крвниот притисок на 120/80 за два дена токму затоа што..
Како да спречите срцев удар? (Правете го ова трипати дневно!)
Supporting Ukrainian Army Equals Saving Ukrainian Civilians
A List Of Companies Not Boycotting Russia
Redaksia

Publikuar nga Redaksia3 Maj, 2022 09:18

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here