Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes Villarreal-Liverpool – Indeksonline.net

0
76

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Villarrealit dhe Liverpoolit.

Kjo është sfida kthyese e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë e zhvilluar në “Anfield” përfundoi me fitoren e Liverpoolit, 2:0.

Formacionet zyrtare:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here