Ja kush është shqiptari që u fut në stadium në ndeshjen Real Madrid-Mançester Siti!!?

0
54

Ai është një djalosh shqiptarë nga Shkupi i cili quhet Agim, jeton në Frankfurt të Gjermanisë dhe menaxhon një klub nate shumë të njohur “GIMI Events”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here