Adelina Berisha merr vëmendjen me paraqitjen e fundit, duke atraktive në portokalli

0
39

Këngëtarja Adelina Berisha vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo publikon për fansat fotografi dhe video, duke marrë vëmendjen me paraqitjet e saj atraktive.

Së fundmi, këngëtarja nga Prishtina ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq mjaft joshëse.

Foto: Adelina Berisha/Instagram

E veshur me një fustan ngjyrë portokalli të shkurtër, Adelina është dukur mjaft tërheqëse në këto fotografi, në të cilat pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta.

Adelina duket të jetë edhe në formë shumë të mirë trupore, gjë e cila vjen si rezultat i përkushtimit të saj në fitnes.

Foto: Adelina Berisha/Instagram

Këngëtarja përndryshe është duke u përgatitur për sezonin e ri veror, ku do të jetë mjaft e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme.

Ajo gjithashtu ka paralajmëruar për fansat se do të sjellë së shpejti për ta edhe një këngë të re. /Telegrafi/

Foto: Adelina Berisha/Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here