Ky është moti për sot

0
65

Me diell dhe ngrohtë si dhe me vranësira të pjesshme, kështu është moti sot në Maqedoninë e Veriut.

Pasdite në zonat malore në veriperëndim do të ketë kushte për reshje të shpejta të rrëmbyeshme si dhe bubullima.
Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 4 deri në 9 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 20 deri në 27 gradë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here