Nipi i Isa Boletinit te Bilall Kasami në Tetovë

0
59

Kreu i Tetovës priti në Komunë nipin e Isë Boletinit: Kënaqësi të mirëpres në zyrën time Gazmend Boletinin, nipin e Heroit kombëtar, Isa Boletini së bashku me bashkëshorten e tij Bleta Boletini dhe bashkëveprimtarin e tij Mehmet Tahiri.

Vepra dhe ideali i tyre janë në memorien tonë dhe shoqëruesi ynë më i mirë për t’a bërë Tetovën tonë një qytet të denjë e krenar për të gjithë shqiptarët.

Tetova është shtëpia juaj. Faleminderit për vizitën miku ynë i shtrenjt!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here