Reagimet e të famshmëve shqiptarë pas paraqitjes së Ronelës në Eurovision

0
57

Ronela Hajati ka bërë hapjen e natës së parë gjysmëfinale të “Eurovision 2022”.

“Sekret” u prit mjaft mirë nga publiku me një performancë të jashtëzakonshme të artistes me koreografë të njohur shqiptarë.

Menjëherë pas performancës, reagimet e figurave publike shqiptare kanë qenë nga më të ndryshmet në përkrahje të 32-vjeçares.

Filloreta Raçi – Fifi, Einxhel Shkira, Bora Zemani, Enca, Nevina Shtylla dhe Anxhela Peristeri –  kanë qenë artistet që i kanë dhënë mbështetje të madhe Hajatit, madje duke inkurajuar të gjithë që të votojnë yllin shqiptar.

Më poshtë ua sjellim postimet e tyre të plota:

Foto: Screenshot/Instagram

Foto: Screenshot/Instagram

Foto: Screenshot/Instagram

Foto: Screenshot/Instagram

Foto: Screenshot/Instagram

Foto: Screenshot/Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here