Sot dita e dytë nga Samiti Maqedoni2025

0
70

Shkup, 19 maj – Me fokus të gruas në shkencë, teknologji, inxhinieri dhe matematikë, shtetet dhe intelegjenca artificiale, ndikimi i “bllok-çejn” teknologjive ndaj industrive, ndryshimeve dhe vendeve të punës, sfida e pranisë në tregun global, sot vazhdon dita e dytë nga e 11-ta me radhë “Samiti Maqedoni 2025”, i cili mbahet në Shkup.

Përmbajtja rifillon pas shpalljes
“JU DUHET të pastroni enët e gjakut nëse doni të ruani shëndetin e zemrës dhe të normalizoni presionin e gjakut…!”

 

Në panel diskutimin do të marrin pjesë emra atraktivë nga kompanitë dhe korporatat internacionale dhe përfaqësues të biznes asociacioneve dhe organizatave.

Samitin këtë vit me fjalim të tij do ta mbyll presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski.

Agjenda e tërë për pjesëmarrësit dhe diskutimet e sotme është e qasshme në këtë link.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here