Interesim i madh i mediave holandeze për të përcjell ndeshjen Romë – Feyenoord, në Tiranë – Indeksonline.net

0
127

Në Tiranë do të zhvillohet ndeshja finale e Ligës së Konferencës me Romës dhe Feyenoordit.

Tanimë kanë arritur tifozë të shumtë të Romës dhe Feyenoordit për të përcjell për ndeshje.

Mirëpo, përveç tyre, atje është parë edhe një numër i madh i mediave holandeze duke u përgatitur që të përcjellin nga afër finale.

Finalja zhvillohet në “Air Albania” dhe fillon në ora 21:00.

IndeksOnline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here