Rashica në “Air Albania” për të ndjekur finalen – Indeksonline.net

0
164

Në Tiranë nga ora 21:00 do të zhvillohet finalja e Conferenc League në mes të Romës dhe Feynoordit.

Për të ndjekur ndeshjen i pranishëm në stadium është edhe futbollisti i Kosovës, Milot Rashica.

Sulmuesi ka postuar fotografi  së bashku me vëllain e tij.

Kujtojmë se Rashica dhe skuadra e tij Norwich nuk kanë arritur ta sigurojnë mbijetesën në Premierligë. /IndeksOnline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here