Shkup: Nxirret nga ujrat e lumit Vardar një 55 vjeçar

0
108

Më datë 23 Maj 2022 në ora 15:18, në Sektorin për Punë të Brendshme në Shkup është raportuar për një trup në ujrat e lumit Vardar, konkretisht në pjesën ndërmjet objektit të Radio Televizionit të Maqedonisë dhe Urës Hekurudhore.

Pas raportimit, nga ujërat e lumit Vardar në Shkup është nxjerrë personi me inicialet K.V. (55 vjeçar) nga Shkupi i cili ka qenë në gjendje të jep sinjale jete dhe i njëjti është transferuar në Spitalin “Nënë Tereza” për ndihmë mjekësore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here