U fotografua me një mashkull misterioz në Zvicër, Tayna reagon për herë të parë

0
68

Artistja nga Prizreni, Doruntina Shala – Tayna, gjatë këtyre ditëve ka qenë duke qëndruar në Zvicër.

Reperja mori vëmendje teksa u fotografua me një mashkull misterioz duke shijuar një pasdite në një nga restorantet në Gjenevë.

Kjo bëri që të komentohet në masë të madhe e madje të aludohet për një lidhje të re dashurie.

Tayna (Foto: Screenshot/Instagram)

Lidhur me këtë një reagim së fundmi e ka bërë edhe vet këngëtarja në një postim të shpërndarë në InstaStory.

Ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet me DJ Dust dhe mashkullin me të cilin u fotografua, i cili njëherësh është pjesë e ekipit të tyre.

“Kapet Tayna me dy meshkuj misterioz”, ka shkruar ajo duke etiketuar edhe djemtë në fjalë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Të gjithë menduan se kanë zbuluar diçka”, tha më tej 25-vjeçarja me ironizim.

E njëjta ndryshe deri më tani është deklaruar beqare. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here