Zbulohet “tradhëtia” ndaj Kosovës, futbollisti mori ftesën, por zgjodhi Suedinë! – Indeksonline.net

0
54

Edvin Kurtulus ka vendosur ta lë Kosovën dhe ta përfaqësojë Suedinë.

Kurtulus ishte i ftuar nga Kosova për ndeshjet e qershorit, por ftesa që i ka bërë Suedia i ka ndryshuar mendjen.

Futbollisti i Hammarby ka vendosur të zgjedhjë ftesën suedeze duke mos pranuar të stërvitet me Kosovën.

Lajmi është dhënë edhe nga zëdhënësi i FFK-së, Bajram Shala./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here