Merr flakë objekti në Tetovë

0
31

Zjarr i madh ka kapluar një objekt në dalje të Tetovës, gjegjësisht përball Vero Jumbo në afërsi të stacionit të autobusëve, përcjell TV21. Objekti është përdorur si fabrikë dhe depo për prodhimin e materialeve për ndërtimtari. Zjarrfikësit po mundohen të lokalizojnë flakët. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar ose viktima nga zjarri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here