Perisic niset për Angli, sot nënshkruan me këtë skuadër – Indeksonline.net

0
171

Ivan Perisic ka udhëtuar sot për në Londër. Ylli kroat do të kompletojë kalimin e tij te Tottenham.

Ai do të takohet me Antonio Conte, do t’i nënshtrohet mjekësisë dhe do të nënshkruajë kontratë dy vjeçare.

Blerja e Perisic nga Spurs vije me urdhër të Antonio Contes që e pëlqen shumë lojtarin./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here